Cyklozávody Stará Ves

30.09.2014 20:17

V pátek 26.9.2014 jsem se opět sešli ve Staré Vsi u kina, kde pořádalo SVČ společně s CK Stará Ves tradiční podzimní cyklistický závod pro děti od předškolního věku do 6.třídy. Počasí se sice drželo jen taktak, že nepršelo. To však stačilo, aby se sešlo asi 40 malých závodníků. Ti nejmenší předškoláčci se pustili na trať na kolech i odrážedlech a bojovali do roztrhání těla. Někteří dojeli na cílovou čáru a tím skončili a někteří naopak až do vyhlášení vítězů neslezli z kola.

Větší děti, prvňáci a druháci, již absolvovali větší kolečko, respektive dvě. No a ti ještě starší měli v plánu již kolečko kombinované. První polovina se jela po cestě kolem kina a druhou část závodu se již museli prodrat terénním kolečkem. I s touto tratí se však statečně porvali a viděli jsme pěkné technické jízdy nástupující generace bikerů.

Spousta našich malých lyžařů vybojovala pozice na stupních vítězů, všechny chválíme za bojovnost a snahu.

Děkujeme také všem rodičům i prarodičům za to, že ochotně přivedli své ratolesti do místa konání závodu a zajistili jim servis během závodů.