Upřesňující informace k soustředění

23.10.2016 21:42

Podzimní tmelení – soustředění 27. – 29. 10. 2016

Počínaje tréninkem (ve čtvrtek 27.10.), proběhne ve Flemdě soustředění Malých lyžařů. Sejdeme se v 16 hodin, jako každý čtvrtek, děti si před tréninkem uloží věci na celý pobyt do „bílého domu“ a pustíme se do toho. Spát budeme nahoře v chatě ve Flemdě na karimatkách a ve spacáku. Obědy budou zajištěny v jídelně v nemocnici. Snídaně, svačinky a večeře si zajišťujeme sami, budeme rádi za kreativitu maminek ve výběru moučníkůJ.

Program soustředění bude pestrý - budeme běhat (venku i v tělocvičně), projedeme se na koloběžkách (přilby a rukavice) a půjdeme i na bazén do Aqua Slunce (neplavci rukávky). Dětem prosím připravte dvoje botasky(+do tělocvičny), přezůvky, hygienické potřeby, ručník, dostatek oblečení – šusťáky(softky), tepláky, trika, ponožky,spodní prádlo, mikinu, teplou bundu na přesuny, lehčí bundu, čepici, malý batoh a pro jistotu i pláštěnku. Nezapomeňte láhev na pití, nejlépe cyklo. Odchod nespících dětí bude ve čtvrtek ve 21,oo hodin od Aqua Slunce a v pátek ve 2o,oo hodin z Flemdy, ráno nástup v 8,oo ke snídani.

Soustředění zakončíme sobotním obědem a své ratolesti si můžete (musíte) vyzvednout mezi 14.-15. hodinou. Opozdilci budou pokutováni-smeták a hadrL.

Těšíme se na Vás,  3 trenéři SJTJMJ